Vizyonumuz

Niobe Asansör çalışanlarıyla birlikte, müşterilerinin isteklerini sağlayarak sağlıklı büyümeyi ve gelişmeyi, kalite ve standartlara uygun ürün ve hizmetler sunmayı hedefler. Bu suretle ülkesi, müşteriler, çalışanları ve tedarikçileri için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler.

Niobe Asansör’ün Hedef ve İlkeleri: Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir. Kalite de, hizmette, ikmal kaynaklarımız sektöre sunulan yatırım seçeneklerinde en iyi olmak ve kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir. 

En önemli sermayemiz, insan kaynağımızdır. Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü firmamıza çekmek ve istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve üretkenliğinden azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkan tanımak ve işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı oluşturmak, Niobe Asansör’ün kuşaklar boyu devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur. Amacımız, sürekli gelişmek için kaynak yaratmaktır. Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak düsturumuzdur. 

Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir.

FİKİRLERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ

Sormak İstedikleriniz, Fiyat Talepleriniz, Görüş, Öneri ve Şikayetleriniz İçin Bizimle Çekinmeden İletişime Geçebilirsiniz.

İLETİŞİME GEÇ
SİZİ ARAYALIM